Park Narodowy Bory Tucholskie

Wersja polska English version Deutsch
Biuletyn Informacji Publicznej
Fundusze Europejskie

Kontakt

Park Narodowy "Bory Tucholskie"

ul. Długa 33
89-606 Charzykowy

tel./fax. +48 52 3­9 88 397
e-mail: sekretariat@pnbt.com.pl

 

Centrum Edukacji Przyrodniczej
Chociński Młyn 5
89-608 Swornegacie

tel. + 48 52 33 55 127,
tel. + 48 52 33 55 129

 

Czas pracy:

poniedziałek - piątek
godz. 7.30 - 15.30

 

Telefony alarmowe

Dyrekcja Parku -  tel. 52 3­9 88 397
Straż pożarna Chojnice - tel. 52 3­9 60 000,    998 
Komenda Powiatowa Policji - tel. 52 3­9 56 105,   997 

 
 

Pracownicy PNBT

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon e-mail
Dyrektor Janusz Kochanowski 52 39 88 397
wew. 33
j.kochanowski@pnbt.com.pl
Zastępca Dyrektora Andrzej Ciężki 52 39 88 397
wew. 34
a.ciezki@pnbt.com.pl
SEKRETARIAT
 Sekretarka Kamila Rekowska 52 39 88 397
wew. 32
sekretariat@pnbt.com.pl
STRAŻ PARKU
Zastępca Komendanta Straży Parku Wojciech Wąchała 52 39 88 397
wew. 37
straz@pnbt.com.pl
Strażnik Straży Parku Czesław Kownacki 52 39 88 397
wew. 37
 
Strażnik Parku Stefan Pestka 52 39 88 397
wew. 37
s.pestka@pnbt.com.pl
KADRY
Specjalista ds. kadr i osobowych Monika Kallas 52 39 88 397
wew. 39
 m.kallas@pnbt.com.pl
ZESPÓŁ EKONOMICZNY
Główny księgowy Joanna Miszewska 52 39 88 397
wew. 35
 j.miszewska@pnbt.com.pl
Za-ca głównego księgowego Karolina Greinke-Sznajder 52 39 88 397
wew. 36
k.greinke-sznajder@pnbt.com.pl
Starszy księgowy Danuta Ciężka 52 39 88 397
wew. 40
d.ciezka@pnbt.com.pl
Starszy księgowy Monika Ochojna 52 39 88 397
wew. 36
m.ochojna@pnbt.com.pl
SEKCJA ADMINISTRACJI
Starszy inspektor ds. administracji Arkadiusz Szlachcikowski 52 39 88 397
wew. 43
a.szlachcikowski@pnbt.com.pl
Starszy referent ds. administracji Marta Rolbiecka  52 39 88 397
wew. 43
m.rolbiecka@pnbt.com.pl
 
Referent ds. administarcji Angelina Synak 52 39 88 397  
DZIAŁ OCHRONY ZASOBÓW PRZYRODNICZYCH
Starszy specjalista ds. ochrony przyrody Wojciech Błoniarz 52 39 88 397
wew. 42
w.bloniarz@pnbt.com.pl
Konserwator wodnego obwodu ochronnego Jacek Pestka 52 39 88 397
wew. 42
j.pestka@pnbt.com.pl
Konserwator obwodu ochronnego Bachorze Jan Szypulski 52 39 88 112 bachorze@pnbt.com.pl
Konserwator obwodu ochronnego Dębowa Góra Krzysztof Bosek 52 39 88 290 debowa.gora@pnbt.com.pl
Podleśniczy Paweł Wandtke    
Specjalista ds. ochrony przyrody Ewa Tokarska 52 39 88 397
wew. 38
 e.tokarska@pnbt.com.pl
DZIAŁ DO SPRAW UDOSTĘPNIANIA PARKU I OCHRONY PRZYRODY
Główny specjalista do spraw udostępniania Parku (zagospodarowanie przestrzenne,badania naukowe, wędkarstwo, czytelnia) Magdalena Kochanowska 52 33 55 129 pdn@pnbt.com.pl
Główny specjalista ds. ochrony przyrody (GIS, Rezerwat Biosfery Bory Tucholskie) Agnieszka Turowska 52 39 88 397
wew. 41
a.turowska@pnbt.com.pl
Starszy specjalista ds. edukacji (zajęcia dydaktyczne - zamówienia) Beata Grabowska 52 33 55 127 b.grabowska@pnbt.com.pl
Specjalista ds. ochrony przyrody (Natura 2000, monitoring, turystyka) Maria Chybowska 52 33 55 129 m.chybowska@pnbt.com.pl
Starszy specjalista ds. ochrony przyrody (ochrona zwierząt, wycieczki - zamówienia) Karolina Lubińska 52 39 88 397
wew. 41
k.lubinska@pnbt.com.pl
Adiunkt ds. edukacji Anna Szulta 52 33 55 127 a.szulta@pnbt.com.pl