Bory Tucholskie

Park Narodowy Bory Tucholskie - Przewodnicy

Lista przewodników po PNBT, którzy wyrazili zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych na naszej stronie internetowej:

  1. Augustyński Lech, tel. 604-990-375, email: auglech@o2.pl
  2. Badurka Sławomir, tel. 512-047-262, e-mail: sbadurka@o2.pl
  3. Bielinska Ewelina, tel. 698-363-014, e-mail: bie-ewe@wp.pl
  4. Ceitel Paweł, tel. 788-033-236, e-mail: pawelceitel@wp.pl
  5. Czarnowski Tomasz, tel. 790-390-610, e-mail: tomasz.czarnowski99@gmail.com
  6. Drewczyńska Anna, tel. 577-290-182, e-mail: aniadrewczynska@icloud.com
  7. Kontek Justyna, tel. 690-697-209, e-mail: justyna.kontek@wp.pl
  8. Loll Karolina, tel. 668-356-930, e-mail: karolinaloll@vp.pl
  9. Matthes Sebastian, tel. 504-489-689, e-mail: matthes@poczta.fm
  10. Matysiak Agnieszka, tel. 608-686-680, e-mail: agusialipa@wp.pl
  11. Myszka Sylwia, tel. 793-470-013, e-mail: s.myszkaa@o2.pl
  12. Pałaszyńska Elżbieta, tel. 523985679, e-mail: elpal@tlen.pl
  13. Pałaszyński Marek, tel. 669-149-757, e-mail: marekpalasz@gmail.com
  14. Pałaszyński Paweł, tel. 606-168-038, e-mail: pawelpalaszynski@gmail.com
  15. Plichta Patrycja, tel. 505-854-002, e-mail: kajakiemprzezbory@gmail.com
  16. Rynka Piotr, tel. 669044538, e-mail: pe_er@wp.pl
  17. Schmidt – Sołtysińska Magda, tel. 662-318-666, e-mail: magdalena85@buziaczek.pl
  18. Synak Piotr, tel. 888-895-896, e-mail: piotrek_sy@o2.pl
  19. Szudrowicz Janusz, tel. 535-355-263, e-mail: szudrowiczjanusz@gmail.com
  20. Tlaga Ryszard, tel. 515-208-604, mail: tlaga3@o2.pl
  21. Tysler Maria, tel. 698742557, e-mail: maria-t@wp.pl
  22. Wojtas Ewa, tel. 600-872-126, e-mail: e.wojtas16@gmail.com, (wycieczki także w j. angielskim i j. niemieckim)
  23. Zakrzewska Lucyna, tel. 508388720, e-mail: l.zakrzewska@poczta.onet.pl